TECHNIK NÁKUPU - ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

20000 - 26000 Kč

Budete absolventem technického oboru a láká Vás oddělení nákupu jako první pracovní příležitost? Pokud ano, reagujte na naši pracovní nabídku! Mezinárodní společnost se sídlem v Olomouckém kraji přijme posilu na pozici: TECHNIK NÁKUPU - ABSOLVENT

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Nákupy výrobního či nevýrobního charakteru dle potřeb společnosti
  • Správa databáze dodavatelů a vyhledávání nových
  • Spolupráce na hodnocení dodavatelů
  • Práce s technickou dokumentací
  • Reportování pro nadřízené

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání ve strojírenství
  • Praxi ze strojírenské výrobní společnosti alespoň formou brigády při studiu
  • Znalost anglického či německého jazyka
  • Aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Příležitost zahájit kariéru v mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborná školení
  • Nástup dle domluvy
  • Lokalita pracoviště: Olomoucký kraj