STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ FMCG Pardubicko

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Jste zkušený nákupčí z FMCG prostředí? Baví Vás komunikace zejména se zahraničními dodavateli? Máte obchodního ducha a před nákupem nového zboží nejprve přemýšlíte nad tím, jakým způsobem půjde výrobek prodat? Pak hledáme právě Vás!! Úspěšná rostoucí obchodní společnost hledá posilu do svého rozrůstajícího se nákupního týmu na pozici: STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ FMCG Pardubicko (30-45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • strategický nákup spotřebního zboží zejména od zahraničních výrobců
  • vyjednávání smluvních a cenových podmínek
  • vedení menšího týmu lidí
  • plánování výnosnosti nakoupeného zboží
  • sledování toku sortimentu od nákupu po doručení
  • dohled nad přeceňováním zboží
  • kontrola skladových zásob a úzká spolupráce se sklady a logistikou
  • intenzivní spolupráce s marketingovým a obchodním týmem
  • analýzy trhu a pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici v FMCG prostředí
  • komunikativní znalost anglického jazyku (zejména emailová a telefonická komunikace)
  • MS Excel pokročilá znalost
  • analytické myšlení
  • pečlivost, dobré obchodní dovednosti, vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • možnost stát se součástí stále rostoucí společnosti
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
  • významné slevy na výrobky společnosti
  • jazykové kurzy
  • možnost občasné práce z home office
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Pardubicko