TECHNICKÝ REFERENT - ELEKTRO

Máte vzdělání v oblasti elektro a vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb., §5? Chtěl byste pracovat na pozici TECHNICKÝ REFERENT - ELEKTRO nedaleko Brna? Rád komunikujete s lidmi a baví Vás cestovat? Pak už na nic nečekejte a zašlete mi Váš životopis! Zavedená společnost s významným postavením na trhu hledá nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ REFERENT – ELEKTRO

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky
  • záruční servis produktů, řešení reklamací
  • zaškolení zákazníků a poradenství
  • kontrola zařízení a jejich testování
  • spolupráce při montážích

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání zaměřené na elektro
  • platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., §5
  • praxi na obdobné pozici (výhodou)
  • anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • ochotu cestovat, řidičský průkaz skupiny B
  • flexibilitu a chuť do práce

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v příjemném prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • služební automobil
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: 30 km od Brna