MANAŽER KVALITY S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání, technického zaměření? Domluvíte se anglicky nebo německy a troufnete si i na jednání s mateřským závodem v zahraničí? Jste zkušeným inženýrem kvality, který se chce posunout na vedoucí pozici nebo již jako manažer kvality pracujete a máte zájem o nové zaměstnání? Pak pro Vás máme velice zajímavou nabídku v mezinárodní strojírenské společnosti, která hledá posilu na pozici: MANAŽER KVALITY S AJ/NJ

Pracovní náplň

  • vedení oddělení kvality ve výrobní společnosti
  • kontrola a motivace podřízených zaměstnanců
  • zpracovávání zákaznických reklamací
  • řešení interních kvalitativní problémů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, technický obor
  • praxi na obdobné pozici ve strojírenství
  • anglický či německý jazyk na pokročilé úrovni
  • znalost ISO norem 9001 a 14001
  • zdravý selský rozum a dobré technické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • motivující finanční ohodnocení + prémie
  • příspěvky na společenské události
  • očkování proti chřipce
  • občerstvení na pracovišti + stravenky

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové