KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE - BRNO

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte bohaté zkušenosti s konstrukcí? Vystudoval jste VŠ, technického zaměření? Domluvíte se dobře anglicky? Je pro Vás řešení problémů výzva, samostatně uvažujete a dokážete se rozhodnout? Hledáte zázemí silné mezinárodní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a nabízí velmi zajímavé benefity? Ano? Tak se chopte této pracovní šance a zašlete mi svůj životopis! Významná výrobní a vývojová společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: KONSTRUKTÉR DO VÝVOJE - BRNO

Pracovní náplň

  • Konstrukce mechanických části přístrojů
  • Vývoj nových prototypů
  • OVěřování funkčnosti nových konstrukčních návrhů
  • Vedení projektů
  • Provádění změn v technické dokumentaci
  • Spolupráce s ostatními konstruktéry

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Znalost konstrukčních programů
  • Prokazatelnou praxi v oblasti konstrukce
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost absolvování jazykových kurzů
  • Příspěvky na pojištění
  • Nové a příjemné pracovní prostředí
  • Příspěvky na stravování
  • Podporu při sportu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.