KONSTRUKTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce ve své práci? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci potřebovat? Hledáte práci, kde uslyší váš hlas? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Hradci Králové, hledá do svých řad nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníkem a řešení změn
  • zpracování konstrukčních řešení
  • specifikace materiálů k výrobě
  • zodpovědnost za schválení odchylek
  • spolupráce s nákupem, obchodem a výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – strojírenství
  • znalost strojírenských norem
  • zkušenost v programech Inventor nebo SolidWorks
  • orientaci v materiálech
  • samostatnost, aktivní přístup a logické uvažování

Co nabízíme?

  • 5 dnů dovolené navíc
  • proplácení přesčasů
  • pravidelné bonusy
  • školení
  • pitný režim zdarma

  • místo výkonu práce: Hradec Králové