KONSTRUKTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce své práce? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci potřebovat? Hledáte práci, kde uslyší Vás hlas? Napište! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Hradci Králové, hledá do svých řad nového kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníkem a řešení změn
  • Zpracování konstrukčních řešení
  • Specifikace materiálů k výrobě
  • Zodpovědnost za schválení odchylek
  • Spolupráce s nákupem, obchodem, výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání – strojírenství
  • Znalost strojírenských norem
  • Znalost programu Inventor nebo SlidWorks
  • Orientaci v materiálech
  • Samostatnost, aktivní přístup, logické uvažování

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Proplácení přesčasů
  • Zapůjčení firemního výčepního zařízení a grilu
  • Školení
  • Pitný režim zdarma

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.