KONSTRUKTÉR – OKRES HRADEC KRÁLOVÉ

Neaktivní nabídka

27000 - 37000 Kč

Hledáte práci v konstrukci a bydlíte v Hradci? Pracujete ve 3D programu Inventor nebo SolidWorks? Jste kreativní, máte hlavu plnou nápadů a nemáte aktuálně šanci je zrealizovat? Tato pozice je pro vás jako šitá na míru! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Hradci Králové, hledá do svých řad novou posilu na pozici: KONSTRUKTÉR – OKRES HRADEC KRÁLOVÉ

Pracovní náplň

  • specifikace dle požadavků zákazníka
  • tvorba výrobní dokumentace
  • vývoj nových strojů a zařízení
  • zajištění potřebného materiálu
  • spolupráce s nákupním a obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • znalost němčiny – alespoň základy
  • praxe v 3D programu – Inventor/SolidWorks
  • zkušenosti v konstrukci ve výrobním prostředí
  • technické myšlení a chuť tvořit

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • proplacení přesčasů
  • příspěvek na dopravu
  • pololetní a vánoční prémie
  • firemní akce a události

  • místo výkonu práce: Hradec Králové