NÁSTROJAŘ SENIOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Láká Vás pracovat s moderními stroji na pozici NÁSTROJAŘ SENIOR v Jihomoravském kraji? Máte praxi v oboru strojírenství a chcete pracovat pro velkou společnost? Pak hledáme právě Vás! Silná výrobní společnost, která se zabývá výrobou pro automotive, hledá novou posilu na pozici: NÁSTROJAŘ SENIOR

Pracovní náplň

  • finální montáž forem a kontrola správné funkce
  • kontrola správnosti technické dokumentace
  • dohled nad kvalitou dodaných dílů, kontrolní činnost
  • zajištění běžné údržby strojů a nářadí
  • další aktivity spojené s montáží forem

Co požadujeme?

  • vyučení v technickém oboru výhodou
  • min. 1 rok praxe s výrobou forem
  • výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • důraz na přesnost a na kvalitu, preciznost
  • ochotu pracovat na směny (2směnný provoz)

Co nabízíme?

  • zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • práci na moderních zařízeních v moderním prostředí
  • zaškolování a vzdělávání, příspěvek na stravování
  • firemní akce, příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj