VÝROBNÍ TECHNOLOG s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s výrobní technologií, případně v oblasti kvality a chcete je dále rozvíjet v zahraniční společnosti? Ovládáte anglický nebo německý jazyk? Rozšiřujeme tým na oddělení technologie a právě Vám nabízíme perspektivní zaměstnání na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG s AJ/NJ

Pracovní náplň

  • Nastavení, optimalizace a kontrola technologických procesů ve výrobě
  • Zjišťování a analýza problémů ve výrobě včetně jejich odstranění
  • Plánování změn výrobků a procesů ve výrobě
  • Vývoj a implementace strategií pro zabránění vzniku závad
  • Zajištění zlepšování kvality ve výrobě a snižování nákladů
  • Tvorba a správa příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického směru
  • Víceletou praxi v oblasti technologie, případně kvality
  • Znalost práce s technickou dokumentací a s měřícími nástroji
  • Středně pokročilou AJ nebo NJ
  • Znalost MS Office
  • Dobré organizační a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou pracovní příležitost v perspektivní mezinárodní společnosti
  • Možnost dalšího profesního i osobnostního růstu
  • Mzdu dle zkušeností včetně bonusů
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště: okres Chomutov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.