ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT – obchodní, finanční právo

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Zajímá Vás oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva? Troufnete si na komunikaci v anglickém jazyce se zahraničními klienty? Pak hledáme právě Vás!! Zavedená advokátní kancelář Dunovská & Partners s.r.o. která se svým koncipientům věnuje opravdu velice intenzivně, což Vám umožní zejména rychlejší profesní růst, hledá posilu do svého týmu na pozici: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT – obchodní, finanční právo (24-30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • týmová spolupráce na vybraných kauzách
  • velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře
  • zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů
  • tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů
  • postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (může být ukončeno v letošním roce)
  • alespoň roční praxi (může být i intenzivní roční praxe při škole)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • reprezentativní a profesionální vystupování
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní advokátní kanceláře
  • dlouhodobou spolupráci a profesní růst
  • intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře
  • možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty
  • půlroční a roční odměny dle výsledků
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 1

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.