ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT – obchodní, finanční právo

23000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte alespoň roční praxi na pozici advokátního koncipienta? Zajímá Vás oblast obchodního, finančního a insolvenčního práva? Troufnete si na komunikaci v anglickém jazyce se zahraničními klienty? Pak hledáme právě Vás!! Zavedená advokátní kancelář, která se svým koncipientům věnuje opravdu velice intenzivně, což Vám umožní zejména rychlejší profesní růst, hledá posilu do svého týmu na pozici: ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT – obchodní, finanční právo (23-30.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • týmová spolupráce na vybraných kauzách
  • velmi úzká spolupráce s partnery a advokáty kanceláře
  • zodpovědnost za svěřené úkoly v rámci vybraných projektů
  • tvorba a kontrola požadovaných právních dokumentů
  • postupně svěření přímé komunikace s vybranými klienty

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (může být ukončeno v letošním roce)
  • alespoň roční praxi (může být i intenzivní roční praxe při škole)
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • reprezentativní a profesionální vystupování
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilitu, samostatnost, proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní advokátní kanceláře
  • dlouhodobou spolupráci a profesní růst
  • intenzivní konzultace s partnery a advokáty kanceláře
  • možnost spolupráce s českými i zahraničními klienty
  • půlroční a roční odměny dle výsledků
  • 4 týdny dovolené
  • příspěvek na stravování
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 1

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Doporuč inzerát

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Štěpánová
Team Leader

+420773737663
jobs@acjobs.cz
Skype

Divize Sales & Logistics