TÝMOVÝ VEDOUCÍ - TESTOVÁNÍ VOZŮ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Nové technologie a nová auta? Jsou to oblasti, které Vás baví a zajímají? Komunikace v anglickém jazyce je pro Vás doslova hračka? Získal/a jste již praxi ve vedení či koordinaci týmu techniků a tato práce Vás baví? Pokud ANO pojďte skloubit zálibu a své zkušenosti! Úspěšná společnost zabývající se vývojem a novými technologie přijme do svého týmu motivovaného kolegu na pozici TÝMOVÝ VEDOUCÍ – TESTOVÁNÍ VOZŮ

Pracovní náplň

  • Vedení menšího týmu techniků při testování osobních vozů
  • Zodpovědnost za personální agentur – zjišťování vytíženosti podřízených, motivace pracovníků
  • Spolupráce na nových projektech
  • Komunikace se zákazníky
  • Občasné služební cesty do zahraničí

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření – elektro, případně příbuzný obor
  • Prokazatelné zkušenosti v oblasti vedení servisních techniků – ideálně v autorizovaném servisu
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka (slovem i písmem, denním využití)
  • Technické a analytické myšlení
  • Zájem o novinky v automobilovém průmyslu
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých projektech
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy a další vzděláváí v rámci pracovní doby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Lokalita: Praha
  • Nástup ihned nebo dohodou