INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Náchod

Láká Vás prostředí automobilového průmyslu a máte praxi v kvalitě? Vyznáte se v nástrojích kvality a jste schopni bez problémů komunikovat v anglickém jazyce? Máte chuť nadále se rozvíjet a čerpat nové vědomosti? Chcete se stát součástí mezinárodní společnosti působící v oblasti automotive? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive v okrese Náchod, hledá do svých řad kandidáta na pozici INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY.

Pracovní náplň

  • Řešení reklamací
  • Využívání 8D principů při přípravě stanovisek k reklamacím
  • Příprava zákaznických auditů a návštěv
  • Zajišťování podkladů a vzorků pro příslušná oddělení
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Praxi v oblasti kvality
  • Zkušenosti s automotive – výhodou
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Znalosti nástrojů kvality

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní společnosti
  • Závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na sport a kulturu
  • Příspěvky na rekreaci

  • Místo výkonu práce je v okrese Náchod