PROJEKTANT VN/NN – JUNIOR

Jste nebo budete absolventem v VŠ elektrotechnické? Máte zkušenosti s programem AutoCAD a chcete začít kariéru projektanta? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Nadnárodní společnost sídlící v Praze hledá člena týmu na pozici: PROJEKTANT VN/NN – JUNIOR

Pracovní náplň

  • Vypracování zadaných částí projektu
  • Tvorba projektové dokumentace
  • Komunikace s klienty a spolupráce s kolegy
  • Výjezdy do míst realizace – dle fáze projektů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • Znalost AutoCAD, ŘP sk. B
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny
  • Odolnost vůči stresu, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené, kratší pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování, finanční odměny
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.