SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Zlín

Hledáte stabilní práci ve Zlínském kraji a chcete být součástí úspěšné výrobní společnosti? Jste komunikativní a máte zkušenosti s účetnictvím? Pak už nemusíte hledat dál! Prestižní výrobní firma působící v hledá posilu do svého týmu na pozici: SAMOSTATNÁ ÚČETNÍ

Pracovní náplň

  • Zajištění zpracování kompletního účetnictví
  • Zpracování účetních závěrek
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání
  • Komunikace s daňovým poradcem a auditorem
  • Reperty vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici (prokazatelná znalost účetních procesů)
  • Základní znalost práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci
  • Anglický jazyk výhodou

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Stravenky a zaměstnanecké slevy na výrobky
  • Pružnou pracovní dobu a možnost homeoffice
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • Čtvrtletní a roční prémie v závislosti na výsledcích společnosti

  • Místo výkonu práce Zlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu finance@acjobs.cz.