CHEMIK ABSOLVENT

Neaktivní nabídka

od 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká Lípa

Jste čerstvými absolventy chemického oboru na vysoké škole a poohlížíte se po svém prvním opravdovém zaměstnání? Hledáte zajímavou práci s moderním zázemím, která Vám dá prostor pro další rozvoj? V laboratoři jste jako doma a rádi byste se uplatnili na poli analytické chemie? Potom pro Vás máme úžasnou pracovní příležitost, nepropásněte ji! Významná mezinárodní společnost rozšiřuje svůj tým a hledá právě Vás na pozici: CHEMIK ABSOLVENT (OD 23 000 Kč)

Pracovní náplň

  • analýzy vzorků a zpracování získaných výsledků
  • aktivní účast na vývoji nových laboratorních metod
  • práce v souladu se stanovenými standardy a normami
  • spolupráce se supervizorem oddělení a kolegy
  • zaškolování nově příchozích spolupracovníků

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, chemické obory PODMÍNKOU
  • zkušenosti s prací v laboratoři, znalost laboratorních technik
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • chuť dále na sobě pracovat a nadšení pro práci v laboratoři
  • zodpovědný přístup k práci a samostatnost

Co nabízíme?

  • perfektní příležitost na startovat svou kariéru po škole
  • moderní prostředí a přátelský tým oborníků
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky
  • práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj, okres Česká Lípa