OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte za sebou zajímavou obchodní historii a na poli mezinárodního obchodu jste jako doma? Rádi cestujete a potkáváte se s lidmi? Jste cílevědomí a umíte se prodat? Angličtina Vám nedělá problém, protože jste zvyklí ji používat na denní bázi? Napište nám, máme pro Vás super job! Jsme středně velká obchodně-výrobní společnost, která Vám rozhodně má co nabídnout, proto neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČNÍ OBCHOD (40-70 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • cestování za zákazníky v rámci celé Evropy (včetně ČR)
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • poskytování odborného poradenství stávajícím klientům
  • zajištění vhodného materiálu pro výrobu a další zpracování
  • spolupráce s výrobními technology a podporou prodeje
  • podpora propagace společnosti na veletrzích a výstavách

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání chemického nebo technického směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka a schopnost každodenního používání
  • bohaté zkušenosti s obchodem, včetně toho mezinárodního
  • flexibilitu, ochotu cestovat do zahraničí a řidičský průkaz
  • reprezentativní vystupování a argumentační schopnosti
  • obchodního ducha, energii, cílevědomost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • zajímavou práci na HPP s častým cestováním do zahraničí
  • služební vůz, k dispozici i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na sportovní aktivity
  • slevu na firemní produkty
  • místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.