GYNEKOLOG S ATESTACÍ PRO SOUKROMOU KLINIKU

Neaktivní nabídka

od 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste čerstvě atestovaným lékařem v oboru gynekologie a porodnictví a hledáte zajímavou pracovní příležitost v soukromém sektoru? Láká Vás uplatnění v oblasti IVF? Rádi byste pracovali v moderním prostředí s nejnovějšími technologiemi? V tom případě se nám ozvěte, dáme Vám příležitost stát se součástí našeho týmu profesionálů! GYNEKOLOG S ATESTACÍ PRO SOUKROMOU KLINIKU (OD 70 000 Kč)

Pracovní náplň

  • práce na soukromé klinice zabývající se asistovanou reprodukcí
  • provádění specializovaných vyšetření a poradenská činnost
  • poskytování léčebné a preventivní péče pacientkám
  • k dispozici bude mít zdravotní sestru

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
  • specializovanou způsobilost v oboru gynekologie a porodnictví
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyk VÝHODOU
  • chuť pracovat v oblasti asistované reprodukce
  • spolehlivost, vstřícný přístup a příjemné vystupování

Co nabízíme?

  • atraktivní pracovní příležitost v moderním prostředí soukromé kliniky
  • velmi zajímavé a odpovídající finanční ohodnocení
  • služební automobil (k dispozici i pro soukromé účely)
  • 5 týdnů dovolené, možnost ubytování
  • místo výkonu práce: Brno