PROJEKTOVÝ INŽENÝR JUNIOR

Neaktivní nabídka

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Jste absolventem technického směru? Nebo si chcete obohatit své dosavadní zkušenosti? Hledáte zaměstnání kde se můžete profesně rozvíjet? Komunikujete anglicky? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Pracovní náplň

  • Příprava návrhů výrobních procesů
  • Spolupráce při zpracování konstrukčních návrhů
  • Podílení se na optimalizaci výrobních postupů
  • Zadávání zakázek do výroby
  • Tvorba procesní výrobní dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ technického směru
  • Praxi v oboru výhodou – lze i absolvent
  • Znalost softwaru AutoCad
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní a silné mezinárodní společnosti
  • Přátelský kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Příjemné a moderní pracovní prostředí nového závodu

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj