VEDOUCÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

od 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Máte vysokoškolské vzdělání a jste technicky zaměření? Můžete se pyšnit bohatými manažerskými zkušenostmi a praxí z výrobní společnosti? Umíte dobře komunikovat se svými podřízenými a domluvíte se bez problému anglicky? Láká Vás být u rozjezdu zcela nového stroje ve výrobě a budování dalšího výrobního úseku? Ano? V tom případě pro Vás máme velmi zajímavou pracovní příležitost! Mezinárodní výrobní společnost, která rozšiřuje svůj tým, hledá nového kolegu na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY (OD 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za rozjezd nové části výroby
  • zavádění technologií a standardů kvality ve výrobě
  • vedení a koordinace velkého týmu pracovníků
  • zajištění plynulého chodu od počátku do plného provozu
  • dohled na dodržování norem, postupů a bezpečnosti práce
  • plánování údržby a technologických odstávek

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • zkušenosti z pozice vedoucího výroby alespoň 5 let
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • znalost výrobního prostředí v papírenském průmyslu VELKOU VÝHODOU
  • manažerské dovednosti, komunikativnost a aktivní přístup
  • chuť podílet se na rozšíření výroby a jejím kompletním zavedením

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené, firemní akce
  • mimořádné odměny a prémie
  • možnost být u technologického rozvoje společnosti
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Litoměřice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.