OBCHODNÍ MANAŽER VELKÝCH INVESTIČNÍCH CELKŮ

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte znalosti z oboru strojírenství a zajímáte se o energetiku? Hovoříte plynně cizím jazykem? Pak hledáme právě Vás. Významná česká společnost podnikající v oboru energetiky hledá kolegu/kolegyni do svého týmu na pracovní pozici OBCHODNÍ MANAŽER VELKÝCH INVESTIČNÍCH CELKŮ (30000 – 60000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní prodej velkých investičních celků
  • tvorba nabídek
  • sepisování smluv a projednání obchodních podmínek
  • komunikace se zahraničními partnery
  • péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových
  • zahraniční služební cesty (cca 1x za měsíc)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ideálně technického nebo ekonomického zaměření
  • zodpovědného a ambiciózního člověka s vyjednávacími schopnostmi
  • praxi s prodejem velkých investičních celků v oboru strojírenství nebo energetika
  • perfektní znalosti anglického, ruského, polského nebo španělského jazyka

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí firmy s dlouholetou tradicí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou