PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte praxi v oblasti plánování výroby a domluvíte se německy? Disponujete dobrými organizačními schopnostmi a hledáte novou profesní výzvu v moderní mezinárodní společnosti? Pokud Vás láká práce na pozici PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ na Vysočině, tak nám zašlete Váš životopis! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu kandidáty na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY s NJ (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba výrobního plánu, kontrola jeho plnění
  • Plánování výrobních kapacit, práce s interním systémem
  • Příprava zakázek pro výrobu, operativní nákup
  • Optimalizace procesů, komunikace se zákazníky
  • Úzká spolupráce s německou centrálou

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ideálně technického směru
  • Zkušenosti s plánováním výroby podmínkou
  • Komunikativní znalost německého jazyka
  • Organizační schopnosti, spolehlivost
  • Analytické myšlení, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Možnost seberealizace a osobního růstu
  • Týden dovolené navíc, firemní akce
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: východní část Vysočiny