ÚČETNÍ s AJ/NJ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti a znalosti v oblasti účetnictví a chcete se v ní dále rozvíjet? Ovládáte anglický či německý jazyk? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Pracovní náplň

  • účtování přijatých faktur a pokladny
  • sledování a kontrola účtů
  • příprava platebních příkazů
  • podklady ke zpracování DPH
  • spolupráce při inventarizacích a na závěrkách (měsíční, čtvrtletní, roční)
  • telefonická a písemná komunikace s centrálou společnosti a účtárnami dodavatelů
  • reporting managementu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • velmi dobrý přehled v podvojném účetnictví a orientaci v účetních a daňových předpisech
  • MS Office (MS Excel, SAP výhodou)
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí prestižní společnosti
  • mzdu dle zkušeností a znalostí
  • možnost dalšího rozvoje
  • příspěvek na dojíždění/možnost autobusového svozu
  • bonusy za docházku
  • dovolenou navíc dle odpracovaných let
  • příspěvky stravování a významná jubilea

  • pracoviště SV od Plzně