VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 65000 Kč

Máte praxi v plánování výroby? Rád vedete a motivujete tým a umíte si prosadit svůj názor? Angličtina je pro Vás druhým jazykem a hledáte novou příležitost na Vysočině na pozici VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVANÍ? Pak už dále neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ ÚSEKU PLÁNOVANÍ (40-65.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vedení týmu plánovačů
  • zodpovědnost za plnění plánů a kontrola skladových zásob
  • zajištění spokojenosti zákazníků a hlídání plnění dodávek
  • optimalizace zásob, plnění KPI
  • práce v SAP a AutoCAD
  • vytváření plánů pro kalkulace, reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické zaměření, logistika výhodou)
  • praxi na vedoucí pozici v plánování, logistice
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zkušenost s vedením lidí podmínkou
  • znalost práce v ERP systému, AutoCAD
  • odolnost vůči stresu, schopnost argumentovat

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní zahraniční společnosti
  • neformální pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení plus bonusy
  • příležitost k profesnímu i kariérnímu růstu
  • možnost pružné pracovní doby, dovolenou navíc
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Vysočina