VEDOUCÍ LÉKAŘ RADIOLOGIE

mzdové ohodnocení

Příbram

Zaměřujete se na oblast radiologie? Máte atestaci a můžete se pochlubit víceletými zkušenostmi v tomto oboru? Hledáte spolehlivého zaměstnavatele a další posun ve své dosavadní kariéře? V tom případě se nám ozvěte, rádi Vám představíme tuto pozici VEDOUCÍ LÉKAŘ RADIOLOGIE. Profesionální soukromé zdravotnické zařízení v příjemném prostředí mimo ruch velkoměsta, které nabízí pacientům špičkovou a kvalitní péči, hledá do svých řad odborníka na pozici: VEDOUCÍ LÉKAŘ RADIOLOGIE

Pracovní náplň

  • provádění specializovaných vyšetření pacientů
  • úzká spolupráce s radioterapií a dalšími odděleními
  • spolupráce s odborníky z jiných oddělení
  • vedení týmu lékařů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • atestaci v oboru radiodiagnostika
  • zvláštní odbornou způsobilost (VÝHODOU)
  • víceleté zkušenosti v oboru Radiologie
  • příjemné vystupování a komunikativnost

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, ubytování v areálu
  • příjemné a moderní prostředí
  • vysoké standardy lékařské péče
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Příbram