VEDOUCÍ TÝMU TECHNOLOGŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Pracoval jste na pozici technologa a chcete své zkušenosti uplatnit dále? Chcete v zaměstnání využívat angličtinu nebo němčinu a řídit vlastní tým? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Dynamicky rostoucí automobilová společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ TÝMU TECHNOLOGŮ (40-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace a vedení oddělení technologů
  • Řízení a rozdělení úkolů členům týmu
  • Motivace a hodnocení členů oddělení
  • Zodpovědnost za výrobní dokumentaci a postupy
  • Komunikace a spolupráce s oddělením výroby a kvality

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Pokročilou znalost angličtiny/němčiny
  • Min. 3 roky praxe z výrobní společnosti
  • Praxe na pozici technologa – výhodou
  • Zkušenosti s vedením týmu – výhodou
  • Dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Jistotu v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Pololetní odměny, příspěvek na stravování
  • 5 týdnu dovolené, nástup možný ihned
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Místo výkonu: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.