VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNOLOGŮ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

Máte za sebou kariéru technologa a chcete se posunout dále? Jste vůdčí typ a chcete vést vlastní tým? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Dynamicky rostoucí automobilová společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ ODDĚLENÍ TECHNOLOGŮ (45-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení týmů technologů o velikosti 20ti lidí
  • Kontrola a koordinace úkolů
  • Kontrola výrobních postupů a výrobní dokumentace
  • Motivace a hodnocení jednotlivých členů týmu
  • Spolupráce s oddělením kvality, kontroly a výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém oboru
  • Pokročilou znalost angličtiny/němčiny
  • Zkušenosti na pozici technologa – výhodou
  • Min. 3 roky praxe z výrobní společnosti
  • Dobré manažerské a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • 5 týdnu dovolené, příspěvek na stravování
  • Pololetní odměny, nástup možný ihned
  • Místo výkonu: Nymburk

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.