SPRÁVCE POHLEDÁVEK s NJ

Rozumíte si s čísly a hledáte uplatnění německého jazyka? Pokud ano, tak nám zašlete Váš životopis. Čeká Vás práce v moderním prostředí ve velké zahraniční společnosti v centru Plzně.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování, zajištění a předcházení pohledávek
  • pozastavování a uvolňování plateb
  • komunikace s klienty – plánování a řešení plateb
  • řešení reklamací
  • udržování dobrých vztahů se zákazníky a napříč společností
  • práce s daty
  • reporty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • německý jazyk na min. středně pokročilé úrovni
  • dobrou znalost MS Excel výhodou
  • znalost či praxi v oblasti financí výhodou
  • spolehlivost, důslednost, pečlivost, samostatnost, proaktivitu
  • schopnost vyjednávat

Co nabízíme?

  • roční odměny, bonusy, placené přesčasy
  • jazykové a vzdělávací kurzy, kariérní růst
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost mobilního tarifu za výhodnou cenu
  • firemní akce, vstupenky na kulturní akce, občerstvení na pracovišti