PRACOVNÍK PŮJČOVNY STAVEBNÍ TECHNIKY

Neaktivní nabídka

24000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Hledáte různorodou práci? Baví Vás komunikace s lidmi? Myslíte si, že jste manuálně zručný? Pokud ANO, tak vězte, že jste ten pravý, koho hledáme! Úspěšná zahraniční společnost se sídlem v Bratislavě přijme šikovného kandidáta na pozici PRACOVNÍK PŮJČOVNY STAVEBNÍ TECHNIKY (24 - 26.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Evidence půjčeného a vráceného nářadí a stavební techniky
  • Komunikace se zákazníky
  • Denní práce v terénu - rozvoz náhradních dílů pro servisní techniky

Co požadujeme?

  • Samostatnou a komunikativní osobnost
  • Min. dokončené SOU vzdělání
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Samostatnou práci v terénu i v kanceláři
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci vhodnou i pro šikovného absolventa
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaškolení
  • Lokalita: Bratislava
  • Termín nástup: ihned nebo dohodou