MZDOVÁ ÚČETNÍ/PERSONALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Máte zkušenosti v oblasti mzdové a personální agendy a chcete je dále rozvíjet v prestižní zahraniční společnosti i s možností využití anglického jazyka? Pak hledáme právě Vás na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ/PERSONALISTA

Pracovní náplň

  • zpracování mezd cca 300 zaměstnanců
  • příprava pracovněprávních dokumentů, předávání vstupní a výstupní dokumentace zaměstnancům
  • vystavování dokladů pro potřeby zaměstnanců a orgánů státní správy
  • komunikace se státními institucemi
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • reporting vedení společnosti
  • vedení administrativy v rámci interního IS

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • víceletou praxi na obdobné pozici
  • výborný přehled ve mzdové agendě a zákoníku práce
  • znalost MS Office a některého IS z oblasti personalistiky a mezd
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • zodpovědnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání v prostředí úspěšné nadnárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle zkušeností + čtvrtletní bonusy
  • stravování
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • možnost bezplatného parkování v blízkosti společnosti
  • nástup nejpozději v průběhu května

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.