ÚDRŽBÁŘ STROJŮ

Neaktivní nabídka

21000 - 27000 Kč

Máte zkušenosti s opravou a údržbou strojů, jste pečlivý a zručný? Chtěl byste pracovat jako ÚDRŽBÁŘ STROJŮ na Brněnsku? Umíte číst v technických výkresech? Nevadí Vám práce na směny? Tak už nečekejte a zašlete mi Váš životopis! Výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: ÚDRŽBÁŘ STROJŮ (21-27.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • správa a údržba strojů
  • opravy strojů a předcházení závad
  • řešení oprav strojů, zámečnické práce
  • kontrola bezproblémového chodu
  • zodpovědnost za dokumentaci
  • práce ve třísměnném provozu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • min. 2 roky praxe v údržbě
  • orientace v technické dokumentaci
  • zkušenosti se zámečnickou prací výhodou
  • zručnost, samostatnost
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v úspěšné společnosti
  • šanci na profesní a osobní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • práci v nových a moderních prostorech
  • místo výkonu práce: Brněnsko