PROJECT MANAGER

Jste technicky zaměřená osobnost, která má zkušenosti s koordinací nových projektů? Hledáte zajímavou práci, kde využijete cizí jazyk? Rádi se učíte nové věci? ANO? Pak hledáme právě vás! Úspěšná společnost vyrábějící komponenty do automobilového průmyslu přijme schopného kandidáta/ku na pozici PROJECT MANAGER

Pracovní náplň

  • vedení projektů náběhu nových výrob
  • řízení změn v sériových projektech
  • spolupráce s oddělením konstrukce v zahraničních lokacích
  • komunikace se zákazníkem, příprava zákaznických návštěv
  • sledování nákladů na náběh a změny
  • reportování statusu projektu, risk management a eskalace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - preferována strojírenská technologie
  • Alespoň 1 rok zkušeností v automobilovém průmyslu
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s nástroji kvality v automobilovém průmyslu (FMEA, APQP, PPAP)
  • zkušenosti s náběhem nových výrob
  • komunikační a týmové dovednosti - schopnost koordinace týmu

Co nabízíme?

  • možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • moderní pracovní prostředí, práci s nejnovějšími technologiemi
  • motivující systém odměňování
  • týden dovolené navíc
  • možnost využití cizích jazyků
  • lokality: Hodonínsko