VEDOUCÍ SMĚNY

Máte zkušenosti s vedením většího počtu zaměstnanců ve výrobní společností? Domluvíte se anglickým jazykem? Umíte si stanovovat priority a zvládáte práci pod stresem? Pokud ano, tak Vás bude zajímat pracovní nabídka na pozici VEDOUCÍ SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za směnu a svěřený tým (cca 20 pracovníků)
  • Kontrola plnění naplánovaných a stanovených cílů provozu
  • Plnění dílčích úkolů nadřízeného
  • Řešení operativních problémů vzniklých na směně
  • Aktivně pracovat na neustálém zlepšování firemních procesů
  • Prohlubování pracovního rozvoje zaměstnanců v týmu a jejich trénování
  • Udržování dobrých pracovních vztahů napříč celou společností

Co požadujeme?

  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • Několikaletou zkušenost s vedením většího počtu lidí
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Počítačovou gramotnost
  • Schopnost dobře vést a motivovat svůj tým
  • Dobré organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Roční odměny, bonusy
  • Jazykové a vzdělávací kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost mobilního tarifu za výhodnější cenu
  • 25 dní dovolené
  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky
  • Účast na firemních akcích, možnost získání vstupenek na různé kulturní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj