PROJEKTOVÝ MANAŽER

Domníváte se, že je Vaší silnou stránkou vedení projektů? Je Vaše vzdělání technického směru a rád/a byste v technické sféře zůstal/a? Hovoříte anglickým nebo německým jazykem? Pokud ANO, tak neváhejte a co nejrychleji nám zašlete svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého týmu schopného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň

  • Řízení vývojových projektů nových výrobků i jejich modifikací
  • Koordinace projektového týmu
  • Tvorba technické a projektové dokumentace
  • Technická podpora při jednání se zákazníky
  • Kalkulace a kontrola nákladů na projekty

Co požadujeme?

  • Ideálně SŠ nebo VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici výhodou
  • Znalost principů využívaných v automotive při vedení projektů
  • Anglický nebo německý jazyk na velmi dobré úrovni
  • Samostatnost, analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci
  • Týden dovolené navíc
  • 13. mzdu
  • Flexiblní pracovní dobu
  • Vzdělávání
  • Závodní stravování
  • Nástup dohodou
  • Lokalita: Břeclavsko