OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte vysokoškolské vzdělání chemického či technického směru? V rámci své dosavadní praxe jste získali zkušenosti s mezinárodním obchodem a aktivním prodejem? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vám dá prostor pro aktivní využívání angličtiny? V tom případě neváhejte a ozvěte se nám! OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE (OD 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • péče a servis pro stávající zákazníky a akvizice nových partnerů
  • aktivní účast na obchodních jednáních v ČR i zahraničí
  • reprezentace společnosti na veletrzích a výstavách
  • zodpovědnost za zajištění materiálu pro výrobu
  • plnění stanovených obchodních plánů a reporting

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání chemického/technického směru
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni – každodenní komunikace
  • prokazatelné aktivní obchodní zkušenosti
  • zkušenosti s mezinárodním obchodem PODMÍNKOU
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič + ochotu cestovat
  • komunikativnost, týmovost a tah na branku

Co nabízíme?

  • atraktivní pozici v prosperující společnosti
  • motivující finanční ohodnocení + prémie
  • služební auto i pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené, sportovní akce
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Praha