OBCHODNÍK PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL

Neaktivní nabídka

od 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Slovensko

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru? Máte zkušenosti s prodejem chemie a komunikací v angličtině? Hledáte zajímavou a adekvátně ohodnocenou práci? Tak se nám ozvěte, dáme Vám příležitost! Úspěšná společnost s dlouholetou tradicí a významným postavením na trhu s chemií hledá zkušeného obchodníka na pozici: OBCHODNÍK PRO CHEMICKÝ PRŮMYSL (OD 40 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • akvizice nových partnerů a péče o stávající klienty
  • poskytování odborného poradenství
  • dosahování obchodních cílů a reporting výsledků
  • cestování za klienty v rámci celého Slovenska
  • sledování trendů na trhu a činnosti konkurence

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru Chemie
  • zkušenosti s prodejem chemie PODMÍNKOU
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • přehled o produktech chemického průmyslu
  • komunikativnost, tah na branku a obchodního

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • služební notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Slovensko