TECHNICKÝ PRACOVNÍK NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ s NJ

Neaktivní nabídka

14000 - 18000 Kč

Hledáte perspektivní práci s možností profesního růstu? Máte vzdělání ekonomického nebo technického směru? Není pro Vás problém v práci aktivně komunikovat v německém jazyce? Tak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství hledá nového kolegu na pozici: TECHNICKÝ PRACOVNÍK NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ s NJ

Pracovní náplň

  • Administrativně technická podpora nákupního oddělení
  • Zpracování podkladů
  • Komunikace s dodavateli společnosti
  • Plnění přidělených úkolů

Co požadujeme?

  • SŠ ekonomického nebo technického směru
  • Pracovní zkušenosti z obdobné pozice
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Znalost SAP výhodou
  • Dobré organizační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Kvalifikační kurzy
  • Jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj