OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-západ

Máte zkušenosti z pozice Obchodní referent a poohlížíte se po něčem novém? Chcete ve svém práci aktivně využívat angličtinu a často komunikovat s lidmi? Láká Vás pracovat pro zajímavou společnost s přátelským přístupem? V tom případě nám zašlete svůj životopis a ucházejte se o tuto pozici! OBCHODNÍ REFERENT/REFERENTKA (od 25 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zpracování objednávek a fakturace
  • komunikace s klienty, aktualizace údajů
  • aktivní komunikace s výrobou a expedicí
  • poskytování podpory obchodníkům
  • zpracování statistik, reportování

Co požadujeme?

  • zkušenosti z pozice Obchodní referent a znalost zpracování faktur PODMÍNKOU
  • pokročilou komunikativní znalost anglického jazyka slovem a písmem
  • SŠ/VŠ vzdělání, obor obchod/ekonomika/administrativa VÝHODOU
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, CRM) a znalost Intrastatu
  • analytické myšlení, samostatnost a komunikativnost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • odpovídající finanční ohodnocení + odměny
  • 5 týdnů dovolené, slevu na firemní produkty
  • podporu ve vzdělávání, příspěvek na sport
  • prostor pro kariérní růst
  • místo výkonu práce: Praha - západ (jižní okraj Prahy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.