OPERÁTOR CNC

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

Hledáte novou zajímavou práci v blízkosti bydliště? Máte zkušenosti s obsluhou CNC strojů a vyznáte se v technické dokumentaci? Rádi byste pracovali pro významnou nadnárodní společnost v okolí Boskovic na pozici OPERÁTOR CNC? Pak budeme rádi za Váš životopis! Stabilní strojírenská společnost hledá do svých řad nového kolegu na pozici: OPERÁTOR CNC (20-23.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • obsluha CNC strojů
  • korekce a úprava programů
  • práce s výkresovou dokumentací
  • kontrola kvality výrobků
  • práce s měřidly

Co požadujeme?

  • strojírenské vzdělání – výhodou
  • praxi s obsluhou CNC strojů
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s měřidly (posuvka, mikrometr)
  • ochotu pracovat v 3směnném provozu

Co nabízíme?

  • stabilitu společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost profesního růstu a rozvoje
  • motivující mzdové a osobní ohodnocení
  • bonusy, prémie, příplatky za směny
  • 5 týdnů dovolené, závodní stravování
  • akce pro zaměstnance, odborná školení

  • místo výkonu práce: Boskovicko