SPECIALISTA POHLEDÁVEK s NJ a AJ

Zajímá Vás pracovat pro mezinárodní firmu a využívat denně cizí jazyk? Máte zájem se pracovně rozvíjet a budovat kariéru? Jestli jste odpověděli ano, tak právě Vás hledáme do našeho týmu na pozici SPECIALISTA POHLEDÁVEK S NJ a AJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Sledování pohledávek a kreditních limitů
  • Nastavování kreditních limitů
  • Uvolňování pohledávek
  • Zajišťování kreditních podmínek
  • Aktivní komunikace s klienty
  • Kontrola plateb
  • Řešení reklamací
  • Poskytování reportů

Co požadujeme?

  • Německý jazyk na min. středně pokročilé úrovni a anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ekonomického směru výhodou)
  • Vzdělání nebo praxi v oboru financí výhodou
  • Znalost MS Excel výhodou
  • Důslednost
  • Velmi dobré vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • Roční odměny, bonusy
  • Jazykové a vzdělávací kurzy zdarma
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Možnost mobilního tarifu za výhodnější cenu
  • Účast na firemních akcích, možnost získání vstupenek na různé kulturní akce

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj