CREDIT CONTROLLER WITH ENGLISH

Máte praxi ve finančním sektoru a hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni? Chcete své zkušenosti dále rozvíjet a kariérně růst? Pokud ano, tak hledáme právě Vás do našeho týmu. CREDIT CONTROLLER WITH ENGLISH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Sledování kreditních limitů a jejich nastavení
  • Zajišťování kreditních podmínek
  • Prevence a řešení vzniku pohledávek
  • Kontrola plateb
  • Řešení reklamací
  • Poskytování reportů
  • Denní komunikace s klienty odděleními společnosti

Co požadujeme?

  • Anglický jazyk na min. středně pokročilé úrovni - slovem i písmem
  • Ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání – ekonomického směru výhodou
  • Vzdělání nebo praxi v oboru výhodou
  • Komunikativnost, průbojnost a důraznost
  • Zkušenosti s MS Excel výhodou
  • Dobré analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Vzdělávací a jazykové kurzy zdarma
  • 13. plat
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost zakoupení firemních produktů za výhodné ceny
  • Placené přesčasy
  • Dovolená navíc
  • Kariérní růst
  • Práce v moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Zaměstnavatel