PROJECT MANAGER – STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 45000 Kč

Působíte ve strojírenství a máte zkušenosti s vedením projektů? Máte angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni a chcete být součástí zajímavých projektů? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: PROJECT MANAGER – STROJÍRENSTVÍ (40 – 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení projektů, nepřímé řízení týmu
  • Spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • Příprava cenových nabídek, tvorba plánu
  • Komunikace se zahraničními klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického/ekonomického zaměření
  • Min. 3 roky praxe s vedením projektů
  • Německý/anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s tvorbou cenových nabídek

Co nabízíme?

  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Příspěvek na dopravu, stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: okolí Rokycan

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.