OPRAVÁŘ STOLNÍCH ŠÍCÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Svitavy

Jste technicky zdatný? Baví Vás vyměňovat součástky a uzdravovat nemocné stroje? Víte, co znamená PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI? Chcete pracovat na jednu směnu a necestovat? Napište! Česká výrobní společnost, která sídlí v okrese Svitavy, hledá do svých řad posilu na pozici: OPRAVÁŘ STOLNÍCH ŠÍCÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Opravy stolních šicích strojů
  • Pravidelná kontrola strojů
  • Údržba a servis strojů

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v servisu stolních šicích strojů značek PFAF, Dürkopp-Adler či JUKI
  • Pracovitost, zručnost, loajalitu

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí firmy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Ubytování
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na rekreaci

  • Místo výkonu práce: okres Svitavy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.