TECHNIK ÚDRŽBY VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

22000 - 27000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste šikovný technik s krátkou praxí ve výrobě? Máte technické vzdělávání a chcete získat větší zkušenosti? Hledáte práci ve stabilní firmě, která si váží svých zaměstnanců? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu šikovného kandidáta na pozici TECHNIK ÚDŘBY VE VÝROBĚ (22 – 27.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Provádění preventivní i prediktivní údržby a oprav svěřených zařízení
  • Optimalizace technologií pro zkvalitnění výroby
  • Podíl na neustálém procesu zlepšování
  • Zodpovědnost za technické prostoje zařízení
  • Spolupráce na přesunu výrobních zařízení ze zahraničí

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU či SŠ technického směru
  • Vyhláška 50 min. paragraf 5
  • Technické myšlení, manuální zručnost
  • Samostatnost, proaktivní a slušné chováni

Co nabízíme?

  • Zaměstnání, ve kterém se budete stále učit něco nového
  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Závodní stravování
  • Zaškolení a práci na jednu směnu
  • Spoustu zaměstnanecký benefitů