VEDOUCÍ KANCELÁŘÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Máte dobré organizační schopnosti? Milujete práci v kanceláři? Máte několikaletou praxi v administrativě a znáte chod společnosti lépe než Váš šéf? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti informačních technologií hledá posilu na pozici VEDOUCÍ KANCELÁŘÍ (30-40.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • kompletní zabezpečení chodu kanceláří
  • administrativní a organizační podpora firemních procesů
  • zajišťování a organizace firemních akcí
  • administrativa spojená se služebními cestami (letenky, ubytování, pojištění)
  • komunikace napříč společností a s dalšími pobočkami
  • zajištění prvního kontaktu s návštěvníky a péče o ně

Co požadujeme?

    Požadujeme:
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni
  • pokročilou znalost práce s MS Office
  • praxi na obdobné pozici
  • příjemné, vstřícné a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí neustále se rozvíjející společnosti, která je leaderem ve svém oboru
  • moderní pracovní prostředí
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • občerstvení na pracovišti
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.