OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT

Neaktivní nabídka

20000 - 25000 Kč

Hledáte práci ve stabilní společnosti se smlouvou na dobu neurčitou? Máte technické myšlení? Pak je tato pozice určena právě Vám! Neustále se rozvíjejí společnost se sídlem v Brně hledá posilu na pozici OBCHODNĚ-TECHNICKÝ REFERENT (20-25.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zpracovávání nabídek
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • denní spolupráce s obchodníky
  • podpora obchodní činnosti kanceláře
  • administrativní činnosti spojené s výkonem práce
  • práce v interním informačním systému

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání (ideálně technického směru)
  • anglický jazyk na úrovni porozumění čtenému textu
  • znalost práce s počítačem (MS Word, MS Excel)
  • spolehlivost, pečlivost a dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • přátelský kolektiv ochotný kdykoli poradit
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • stravenky
  • 13. plat
  • po zapracování možnost home office
  • místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.