iOS PROGRAMÁTOR HER

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hrajete rádi hry? Chtěli byste je i programovat? Jste zkušený iOS programátor? Anglický jazyk pro Vás není problém? Tak to hledáme právě Vás

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Návrh a vývoj nových aplikací toolů
  • Zlepšení stávajících iOS aplikací
  • Hledání nových technologií pro další vývoj
  • Práce v týmu opravdových profesionálů a nadšenců

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oblasti IT
  • Praktickou zkušenost Swift/ Objectiv C/ C#
  • Zkušenost s iOS SDK
  • Vášeň a zájem o hry

Co nabízíme?

  • Práci na zajímavých hrách pro mobilní zařízení
  • Unikátní pracovní prostředí herního studia
  • Tělocvičnu přímo v herním studiu
  • Možnost masáží

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sourcing@theones.cz.