KVALITÁŘ JUNIOR

Neaktivní nabídka

16000 - 18000 Kč

Máš vzdělání technického zařízení a ve škole ses setkával/a s technickou dokumentací a měřidly? Chceš začít pracovat jako kontrolor kvality ve společnosti, která ti umožní profesní růst? Nevadí Ti práce ve třísměnném provozu? Pak nastartuj svoji kariéru jako KVALITÁŘ a staň se součástí významné strojírenské společnosti!

Pracovní náplň

  • Provádění zkoušek pevnosti u výrobků
  • Manipulace a práce s měřidly
  • Evidence provedených zkoušek
  • Spolupráce s laboratoří
  • Přijímání nápravných opatření

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Znalost technické dokumentace
  • Orientaci v měřidlech
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci pro perspektivní a stabilní společnost

  • Místo výkonu práce: Brno