KONTROLOR KVALITY

Neaktivní nabídka

18000 - 20000 Kč

Máte vzdělání strojírenského zaměření a alespoň roční praxi s kontrolou kvality? Baví Vás práce s měřidly a orientujete se v technické dokumentaci? Chcete pracovat ve společnosti, která Vám umožní profesní i osobnostní růst a nevadí Vám práce na třísměnný provoz? Pak mi zašlete svůj životopis a staňte se součástí týmu KONTROLORŮ KVALITY ve strojírenské společnosti!

Pracovní náplň

  • Provádění zkoušek pevnosti
  • Práce s měřidly
  • Vedení záznamů o provedených zkouškách
  • Provádění zkoušek v laboratoři
  • Přijímání nápravných opatření

Co požadujeme?

  • Vzdělání strojírenského zaměření
  • Znalost měřidel
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provoze

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Čtvrtletní bonusy
  • Práci pro perspektivní a stabilní společnost

  • Místo výkonu práce: Brno