SPECIALISTA REPORTINGU s AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte pokročilé znalosti MS Excel a baví Vás práce s rozsáhlými daty a čísly? Máte alespoň základní teoretické znalosti v oblasti financí a účetnictví? Nedělá Vám problém komunikovat v anglickém jazyce? Pak hledáme právě Vás!! Mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: SPECIALISTA REPORTINGU s AJ (30-38.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zpracování a kontrola dat z interních databází a databází klientů (SAP a další ERP systémy)
  • úprava dat dle konkrétních požadavků
  • vyhodnocování vybraných dat
  • podílení se na přípravě forecastingu a budgetu
  • příprava reportů jako např. KPIs reporting, Savings reporting, Costs reporting aj.
  • prezentace výsledků klientům (občasné cesty do zahraničí)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní využití)
  • MS Excel – pokročilá znalost (kontingenční tabulky, funkce VLOOKUP aj.)
  • znalost základů účetnictví a financí (alespoň ze studií)
  • analytické myšlení

Co nabízíme?

  • další kariérní růst
  • práci v nadnárodní moderní společnosti
  • občasné cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • možnost příležitostně pracovat na home office
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5