PRACOVNÍK PRO LABORATOŘ

Neaktivní nabídka

od 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Kolín

Máte středoškolské vzdělání v oblasti chemie, farmacie nebo potravinářství a rádi pracujete v laboratoři? Jste spolehliví a ke své práci vždy přistupujete zodpovědně? Láká Vás uplatnění v mezinárodní společnosti s významný postavením na trhu? Ano? Tak se nám ozvěte, máme pro Vás atraktivní pracovní uplatnění! PRACOVNÍK PRO LABORATOŘ (OD 20 000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění analýz vzorků, práce s kmenovou bankou
  • příprava živných médií, zpracování protokolů
  • zodpovědnost za kontrolování vzorků z výroby
  • práce ve sterilních podmínkách

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání, obor chemie/farmacie/potravinářství
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • znalost základních laboratorních technik
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • stabilní práci vhodnou pro absolventy SŠ
  • zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na rekreaci
  • stravenky, příspěvek na dopravu
  • místo výkonu práce: Středočeský kraj, okres Kolín